Google 5 Gbps Hızındaki İnternet Hizmetini Başlattı

Sıradaki içerik:

Google 5 Gbps Hızındaki İnternet Hizmetini Başlattı

e
sv

ChatGPT Destekli Bing Nasıl Kullanılır?

499 okunma — 19 Mart 2023 21:51
ChatGPT Bing

Teknoloji devi Microsoft‘un ChatGPT destekli yeni Bing arama motoru nasıl kullanılır?

ChatGPT Destekli Bing Nasıl Kullanılır?

Microsoft firması Şubat ayının başlarında sohbet botu ChatGPT destekli yeni Bing arama motorunu duyurmuştu. Etkinlik kullanıcılar tarafından çok büyük bir ilgi topladı ve kısa süre içinde milyonlarca kişi bekleme listesine kayıt oldu. Bu iş birliğinden sonra Bing tüm zamanların en hızlı büyüyen arama motorlarından birisi olacak gibi.

Bing Bekleme Listesine Nasıl Kayıt Olurum?

Bing arama motorunun ChatGPT destekli deneyimi bazı kullanıcılara açıldı. Microsoft’un yeni arama motorunu test etmek istiyorsanız erken erişim elde etme şansınızı artırmak için yapabileceğiniz birkaç şey var.

Yeni Bing’i kullanmak için yapmanız gereken ilk şey ise Dene ve Daha fazla bilgi edin seçeneklerini göreceğiniz Bing ana sayfasını ziyaret etmektir. Dene butonuna tıklayarak Microsoft’un arama ile ilgili fikir veren bazı alıştırmalarını inceleyebilirsiniz.

Bekleme Listesine Katılabilmeniz İçin Microsoft Hesabınızın Olması Gerekiyor

Sonraki adımda ise Daha fazlasını öğren seçeneğine tıkladığınızda açılan sayfada Bekleme listesine katıl‘ı seçmek. Bekleme listesine girmek için şahsi Microsoft hesabınızda oturum açmanız ya da hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Bekleme listesinde ön plana çıkma ihtimalinizi artırmak için Microsoft Edge tarayıcısını yüklemenizi ve Bing’i varsayılan arama motorunuz yapmanız öneriliyor. Akıllı telefon ve tabletinize Bing mobil uygulamasını yükleyip kullanabilirsiniz.

Talep Yüksek Ancak Microsoft Milyonlarca Kişiye ChatGPT Destekli Bing Erişimini Verecek

Bekleme listesinden çıkarsanız durumunuz ile ilgili sizi güncelleyen bir e-posta alırsınız. Talep yüksek olsa da Microsoft şirketi önümüzdeki haftalardan itibaren milyonlarca kişiye ChatGPT destekli Bing erişimi vereceğinin altını çizdi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.