Dondurulan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Sıradaki içerik:

Dondurulan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

e
sv
Diablo 4
avatar

Editör

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Blizzard Entertainment‘in geliştirdiği ve oyuncuların merakla beklediği Diablo 4 oyunu yakında geliyor.

Diablo 4 Geliyor

Blizzard şirketinin geliştirdiği Diablo 4 oyunu son zamanlardaki sızıntılardan dolayı gündemden düşmüyor. Şimdi de ortaya atılan iddia çıkış tarihini ve destekleyeceği platformları işaret ediyor.

Resmi verilere göre Diablo 4 oyunu PC ile birlikte PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X desteği ile çıkış yapacak. Ortaya atılan iddiaların kaynağı ise geçmişte de benzer sızıntılarla gündeme gelen Windows Central ve Xbox Era Podcast.

2023 Şubat’ta Açık Beta Başlayacak

Diablo 4 oyununun çıkış tarihine bakacak olursak 2023 yılı Şubat ayında açık betası başlayacak ve aynı ay içinde ön siparişe de açılacak. Ayrıca Nisan ayında da piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım kampanyaları ve çıkış tarihi Aralık ayında yapılacak olan Game Awards 2022 etkinliğinde açıklanacak.

Ayrıca geçtiğimiz aylarda Diablo 4 oynanış videosu olduğu iddia edilen 40 dakikalık bir video YouTube’da paylaşılmıştı. Oyun dünyasında dalga yaratan sızıntı yüklenmesinden birkaç gün sonra platformdan kaldırılmıştı.

Diablo 4 Sınıflar

Blizzard firması Diablo 4 oyunu için 5 adet oynanabilir sınıf olacağını açıkladı. Önceki oyunlardakilere göre bir fark olmadığını söyleyebiliriz.

 • Barbarian
 • Druid
 • Necromancer
 • Rogue
 • Sorceress

Diablo 2 ve Diablo 3’te 7 adet oynanabilir sınıf sunuluyordu. Ancak bu sınıfların 2 tanesi genişleme paketleri ile gelmişti. Serinin önceki 2 oyununun tanıtımları esnasında da 5 adet oynanabilir karakter seçeneği açıklanmıştı.

İyi haber olarak şunu belirtelim karakter oluşturma önceki oyunlardan bazılarına göre biraz daha derinlemesine olacak. Oyuncular bir karakterin cinsiyetini seçme ve görünüşlerini kişiselleştirme imkanına sahip olacak. Önceki Diablo oyunlarına benzer olarak Diablo 4 oyununda da beceri ağaçlarına sahip olunacak. Bu sayede oyuncular seviye atladıkça avatarlarını daha da özelleştirebilecekler.

Diablo 4 Oynanış

Mevcut Diablo oyunlarının aksine Diablo 4 oyunu bir açık dünya RPG olacak. Diablo 4 oyunu bir dizi büyük ama bağlantısız seviyelerde ilerlemek yerine, oyuncuların 5 farklı bölgeyi sorunsuz bir şekilde keşfetmesine imkan sunacak. Çevrimiçi oynuyorsanız bu alanları diğer oyuncularla paylaşacaksınız. Bu sayede çeşitli etkinliklerle kötü güçlerle savaşmak için takım oluşturabileceğiniz ya da oyuncuya karşı oyuncu maçlarında birbirinizle rekabet edebileceğiniz anlamına geliyor. Doğal olarak arkadaşlarınıza da katılabilirsiniz ve önceki oyunlarda olduğu gibi Diablo 4 oyununda da partiye katılma seçeneği sunuluyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.