Oppo A56s 5G Tanıtıldı

Sıradaki içerik:

Oppo A56s 5G Tanıtıldı

e
sv

Games With Gold Şubat 2023 Ücretsiz Oyunlar

470 okunma — 31 Ocak 2023 18:17
Games With Gold

Microsoft firması Games With Gold kapsamında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine özel Şubat 2023 ücretsiz oyunlarını açıkladı.

Games With Gold Şubat 2023 Ücretsiz Oyunlar

Teknoloji devi Microsoft oyun konsolu tarafındaki başarısını başlattığı abonelik hizmetleri ile devam ettiriyor. Her ay Xbox Game Pass dahil hizmetlerini yeni ücretsiz oyunlarla güncelleyen firma kısa süre önce Şubat 2023 takvimini de açıkladı. Games With Gold şubat ayındaki ücretsiz oyunlar belli oldu.

Microsoft şirketi Games With Gold programındaki Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine özel Şubat 2023 oyunlarını resmi olarak açıkladı. Bu ayki oyunlar Xbox One ve Xbox 360 konsollarını kapsarken geriye dönük uyumluluk desteği ile Xbox Series S ve Xbox Series X kullanıcıları da bu oyunlardan faydalanabiliyor.

Games With Gold Şubat ayında Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate abonelerine 2 oyun sunuyor. 1 ile 28 Şubat arasında For The King, 16 Şubat ile 15 Mart arasında Guts And Goals kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Games With Gold Ücretsiz Oyunlar

Microsoft şirketinin sunduğu yeni aile ve arkadaş planı ile Game Pass Ultimate aboneliği hesap sahibi dışında 4 kişi tarafından daha kullanabilecek. Ultimate aboneliği ile Game Pass; konsolda, bilgisayarda ya da bulutta oynanabilecek. Ayrıca tüm EA Play ve Xbox Live Gold kataloğu da erişime açık bir şekilde sunulacak.

Yeni abonelik katmanı kullanıcıların tek bir hesaptan Game Pass Ultimate avantajlarını kullanmasına imkan sunuyor olsa da bazı kısıtlamalar da var. Microsoft firması paylaşımlı profildeki hesapların aynı ülkede yaşıyor olması gerektiğini zorunlu tutuyor. Xbox Game Pass Friends & Family planı zaman olarak da kısıtlı. Game Pass Ultimate’in tüm özelliklerine 18 günlük, 12 günlük ya da 6 günlük sınırlamalarla erişmek mümkün.

Xbox Abonelik Planları

  • Game Pass Ultimate / 18 günlük Friends & Family
  • Game Pass (Oyun Konsolu) / 12 günlük Friends & Family
  • PC Game Pass / 12 günlük Friends & Family
  • Xbox Live Gold / 12 günlük Friends & Family
  • EA Play / 6 günlük Friends & Family
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.