TSMC 3nm İşlemcilerin Üretim Tarihini Açıkladı

Sıradaki içerik:

TSMC 3nm İşlemcilerin Üretim Tarihini Açıkladı

e
sv

PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Yayınlandı

464 okunma — 05 Aralık 2022 15:16
PUBG Mobile

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi futbol teması içerikli öğeleri ile resmi olarak yayınlandı.

PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG Mobile 2.3 güncellemesiyle Lionel Messi’nin Global Chicken Cup onursal kaptanı olarak oyuna katılmasını bir dizi futbol temalı öğe, oyun içi kıyafetler, araçlar, etkinlikler ve çok daha fazlasını sunarak kutluyor. PUBG Mobile unutulmaz bir spor sezonuna start verirken güzel bir oyun diğeri ile buluşuyor. Oyuncular ayrıca Cycle 3 Season 9 ve Royale Pass Season 17’nin bir parçası olarak bir dizi yeni kozmetiğin kilidini açabiliyorlar.

2.3 güncellemesinde Lionel Messi, PUBG MOBILE Global Chicken Cup’ın kaptanlığını üstlenecek ve haritalardaki değişikliklerin haricinde oyuna girmeye hazır olan oyuncular için bazı ödüller getirecek. Satışa sunulan işbirliği forması da dahil özel ödülleri kazanmak için Messi’nin etkinlik davetiyesini almayı unutmayın.

PUBG Mobile 2.3 Neler Sunuyor?

Kendilerini Erangel, Nusa ve Livik savaş meydanlarında bulan oyuncular Messi’nin Altın ayakkabılarını keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Bu ayakkabılar değerli bir hız artışı sağlayacak ya da tekme attıktan sonra rakipleri iniş noktasına doğru çekmek için kullanılabilecekleri harika futbol topu’ndan faydalanmalarına imkan sunacak.

Ayrıca tek kişilik Zorb Futbol Topu Aracı oyuncuları takım arkadaşları tarafından havaya fırlatılabilecekleri çok büyük bir futbol topunun içine hapsedilmesini sağlıyor. Futbol Karnavalı alanının gelmesi ile Erangel’in maden ocağı tamamen değişti. Zorb Futbol Topu Aracıyla özel olarak yapılmış pistlerde dolaşarak Orta Doğu mimarisinden esinlenen ekstra malzemeler ve temalı eşyalarla dolu yeni ve güzel bir kent manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Oyuncular yalnızca belirli bir süre sonra açılan ve daha da değerli malzemelerin yer aldığı yeni hazineye erişebilecek ve savaş alanında yeni bir şansı değerlendirmek için bölgede otomatik olarak beliren Yeniden Doğma Kartı’nı almaya teşvik edilecek.

Oyuncular Dev Futbol Toplarını Kullanabilecekler

Oyuncular ayrıca Erangel etrafına dağılmış Harika Futbol Toplarını ağlarla buluşturarak ekstra malzeme kazanabilecekleri farklı boyutlarda futbol sahalarına ulaşabilecek. Oyuncular büyük koruma sağlayan ancak çok fazla hasar aldıktan sonra patlayan Dev Futbol Toplarını kullanabiliyorlar. Futbol şeklindeki sandıkları çağıran Futbol İşaret Fişeği silahlarını kullanacak ve futbol temalı Başlangıç Adası’nda savaşa hazırlanma imkanına sahip olacaklar. Oyuncular böylece daha oyun başlamadan önce güncellemenin birçok yeniliğini deneyebilecekler.

2.3 güncellemesi futbol sezonunun ruhuna uygun olarak takım kurulmasına özellikle vurgu yapacak. Güncelleme oyuncuların Arkadaşlarınızla Rütbe Atlayın sisteminde ilk kez birbirlerinin daha hızlı rütbe atlamasına yardımcı olacağı ve takımlar oluşturmalarına olanak sağlayan Tek Hedef İçin Birleş etkinliğini de içerecek. 20 Kasım’dan 3 Aralık’a kadar her gün arkadaşları ile bir takımda oynayanlar derece koruması, ilk 30’da bitirildiğinde ekstra puan ve iki kat mücadele puanı gibi birçok avantajlardan faydalanabilecekler.

Cycle 3 Sezon 9’un Başlangıcına da İşaret Ediyor

2.3 Güncellemesi aynı zamanda Cycle 3 Sezon 9’un başlangıcına da işaret ediyor ve beraberinde bir dizi yeni Efsanevi öğenin haricinde kademe hedefi sisteminde güncellemeler getirerek belirlenen sezon hedeflerine ulaşmak için ek ödüller dağıtıyor.

Royale Pass Season 17 yıldız İhtişamı içeriği, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve daha fazlası ilşe 19 Kasım’da geliyor. Diğer yenilikler arasında, takım arkadaşlarının maç içi Uçak Sıralamasında görünmeleri durumunda onları işaretleyen bir sistem, Bonus RP Puanları ve Grup Satın Alma gibi detaylar olacak.

Dünyaca Ünlü Araba Üreticisi İle Yapılan İşbirliği

Oyuncular dünyaca ünlü bir araba üreticisi ile henüz duyurulmamış bir işbirliğinin parçası olarak yakında savaş alanlarında boy göstermeyi dört gözle bekleyebilirler. Neler geleceği hakkında daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeye devam edin.

Güncellemedeki bu heyecan verici yeniliklere satın alınabilir iki yeni karakter Laith ve Lorenzo ile birlikte Efsanevi eşyalara sahip olma şansı verecek olan yeni Myth Factory Şans Çarkı etkinliği de katılıyor. PUBG Mobile’ın yıllık Siber Haftası da 20 Kasım’da Siber Meşhur Silahlar ve Siber Giriş Avantajlarıyla geri dönecek.

Resmi Aftermath Modu da Kullanıma Açılacak

PUBG Mobile’da Erangel, Nusa ve Livik de hava durumu ve ulaşım güncellemeleri, güvenlik iyileştirmeleri, ateşli silahlarda yükseltmeler ve çok daha fazlası bir dizi başka iyileştirmeler de yapılmış. 2.3 güncellemesinin ilerleyen bölümlerinde Resmi Aftermath Modu da kullanıma açılacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.